17. oktoobril avame pidulikult Abja Gümnaasiumi rekonstrueeritud koolimaja ning tähistame seda kooli kokkutulekuga. See ei ole ainult vilistlaste pidu, oodatud on kõik, kellel kooliga oma lugu: õpilased, õpetajad, töötajad, lapsevanemad ja sõbrad. Õhtut juhib Priit Oks, tantsuks mängib ansambel Reminders ning muusikat mängib DJ Retrokiirabi. Tule veeda üks mõnus õhtu heas seltskonnas, kohtu vanade koolikaaslastega ning vaata üle, millise uue ilme on saanud meie kõigi jaoks tuttav ja armas koolimaja. Piletid: Kuni 30.09: 30.- Alates 01.10: 40.- Toetajapilet 30.-+ vabatahtliktoetus Kui soovid osta toetajapiletit tee seda läbi arvelduskonto (ära osta piletikeskusest): Kooli arvelduskonto: EE442200001120178002 Märksõna: AG kokkutulek Kohtume 17. oktoobril Abjas!
Reviews